kate middleton clothing brands خرید لباس برند های کیت میدلتون

کدام برندها بر اندام یک پرنسس خودنمایی می کنند؟

حتما کیت میدلتون (Kate Middleton) همسر شاهزاده ویلیام دوک کمبریج را به خوبی می شناسید. کسی که به خاطر سلیقه مدگرا و شیک پوشی همواره مورد تحسین طراحان و صاحب نظران مد و فشن قرار گرفته و هر ساله جزو نفرات برتر در لیست خوش پوشان است. برخی مجلات مد و فشن، کیت را خوش لباس ترین زن بریتانیایی معرفی می کنند. حتما کنجکاو هستید بدانید کیت میدلتون که تا این حد در عرصه مد و فشن مورد تقدیر است، چه برندهایی را می پسندد.

 

این برند که توسط الکساندر مک کوئین معروف ترین طراح مد بریتانیا و طراح مد برتر جهان در سال ۲۰۰۳ طراحی می شود، بسیار مورد توجه کیت است به طوری که در بسیاری از مراسم ها همان طور که در عکس های زیر می بینید لباس هایی با برند الکساندر مک کوئین بر تن پرنسس کیت است.
 

alexander-mcqueen-brand clothingخرید لباس برند الکساندر مک کویین

 

alexander-mcqueen-brand clothingخرید لباس برند الکساندر مک کویین

 

این برند، ساخته طراح مد و فشن بریتانیایی، جنی پکهام است که شهرت او به خاطر طراحی لباس عروس های بسیار شیک و زیبا است. او طراح مورد علاقه کیت است تا جایی که لباس عروس کیت از کارهای اوست. نمونه هایی از این برند را ببینید.

 

jenny-packham-bandخرید لباس برند جنی پکهام

jenny-packham-bandخرید لباس برند جنی پکهام

 

تمپرلی لندن یک خانه مد و فشن بریتانیایی است که در سال 2000 تأسیس شد. محصولات این کمپانی در حال حاضر در بیش از 28 کشور مختلف در دسترس است. در زیر، کیت میدلتون را در چند سبک از این برند می بینید.

 

temperley london brand clothingخرید برند لباس تمپرلی لندن

temperley london brand clothingخرید برند لباس تمپرلی لندن

این برند که زمان زیادی از تولدش نمی گذرد، به سبک منحصر به فردی دنیای مدرن و سنتی را به هم پیوند می زند و طرح هایی خلق می کند که توانسته است علاقه وافر پرنسس میدلتون را به خود جلب کند به طوری که خرید از برند ال كي بنت غالبا در برنامه خرید لباس میدلتون جای دارد.
lk bennett clothing brandخرید لباس برند ال کی بنت

lk bennett clothing brandخرید لباس برند ال کی بنت

این برند توسط یک طراح برزیلی خلق شد. بسیاری از لباس های کیت میدلتون در دوران مجردی اش برند ایسا لندن بود. به علاوه او در بسیاری از مراسم های مهم، لباس هایی از این برند را بر تن کرده است. برند ایسا لندن در فروشگاه های لوکس لندن به فروش می رسد اما در ایران شهرت زیادی ندارد، هر چند که طرفداران مد و فشن و مشتریان خرید از خارج، آن را به خوبی می شناسند.
 
issa london clothing brandخرید لباس برند ایسا لندن

issa london clothing brandخرید لباس برند ایسا لندن

 

علاوه بر برندهایی که گفته شد، در میان لباس های کیت میدلتون برندهای دیگری نیز به چشم می خورد. مانند بیولا لندن (Beulah London)، امیلیا ویکستد (Emilia Wickstead)، گوت فشن (Goat Fashion)، کاترین واکر (Catherine Walker)، کاترین کوهر (Katherine Hooker)، ویستل (Whistles) و ریس (Reiss).

همان طور که دیدید شایسته است که کیت میدلتون به عنوان ستاره ای در دنیای مد و فشن بریتانیا شناخته شده باشد. اما زمان تغییر کرده است و هر زنی می تواند همچون یک پرنسس لباس بپوشد و زیبایی اش را صد چندان کند. فقط کافی است بخواهد!

مانند یک پرنسس لباس بپوشید. برای خرید از برند های مورد علاقه سلبریتی ها و پرنسس ها به وب سایت این برندها سر بزنید، لباس محبوبتان را انتخاب کنید و مابقی کار را به مسترپستچی بسپارید.
 
منبع

http://whatkatewore.com/kates-favorite-brands-clothing

http://alexandermcqueen.com

http://jennypackham.com

http://temperleylondon.com

نظر دهید

ایمیل شما انتشار نخواهد یافت. فیلد های الزامی ستاره دار هستند *