برندها در استرالیا

برندهای معروف، استرالیا را انتخاب می‌کنند

کمپانی‌های بزرگی در دنیا وجود دارند که در صنعت فشن و مد فعالیت می‌کنند. ولی چیزی که باعث شده است که بعضی از آن‌ها را برند بنامیم، همان تفاوتی است که در طراحی و استفاده از مواد اولیه ایجاد می‌کنند. با این همه، هستند بسیاری از طراحان خلاقی که هنوز نتوانسته‌اند آن‌طور که حقشان است برند شده و مشتریان را به سمت خود جلب کنند.

اگر یک برند مد و فشن بخواهد به این مهم یعنی جذب مشتری دست یابد، به غیر از طراحی متفاوت باید از روش‌های بازاریابی خلاقانه نیز استفاده کند. یکی از این روش ها، هماهنگ سازی لباس‌ها و کانال توزیع، با فرهنگ و سلیقه هر منطقه است. به طور مثال برندهای مد و فشن بر اساس نوع منطقه قاره استرالیا و فرهنگ مردم این مناطق که آمیخته‌ای از فرهنگ‌های مختلف مردم دنیا هستند، اقدام به طراحی و توزیع لباس‌های خاص کرده‌اند، تا بتوانند هم مردم استرالیا و هم متقاضیان خرید از استرالیا در سایر کشورها را به خرید محصولات خود ترغیب نمایند. زمانی که بخواهید خرید از خارج انجام دهید، با توجه به اینکه مسترپستچی در کشور استرالیا قرار دارد شما می‌توانید در صورت پسندیدن لباس‌های طراحی شده برندهای معروف دنیا به طور خاص برای استرالیا، آن‌ها را به راحتی در دسترس داشته باشید.

مورد دیگر، تفاوت موقعیت زمانی و جغرافیایی استرالیا با دیگر نقاط جهان است. زمانی که همگان در نیمکره شمالی منتظر فصل سرما و خرید لباس گرم هستند، در استرالیا تکاپوی خرید لباس‌های تابستانی جریان دارد. پس شما می‌توانید با خرید از استرالیا از تخفیف‌های موجود استفاده کرده و لباس تابستانیتان را در فصل سرما و با قیمت ارزان‌تر بخرید! به طور مثال به صفحه برند پولو برای استرالیایی‌ها نگاهی بیندازید. یا نگاهی به صفحه برند گوچی برای استرالیایی‌هابیندازید تا رد سلیقه رنگ مردم استرالیا (از جمله رد پای رنگ پرچم استرالیا و رنگ‌های متعدد و روشن) را در کالاهای مد و فشن گوچی ببینید.

کافیست سلیقه استرالیایی‌ها به سلیقه‌تان نزدیک باشد، مسترپستچی شما را استرالیایی می‌کند!

 

 

 

 

نظر دهید

ایمیل شما انتشار نخواهد یافت. فیلد های الزامی ستاره دار هستند *