Alex Perry brandخرید لباس برند Alex Perry

Alex Perry برند لوکس استرالیایی

Alex Perry یک برند مد و فشن استرالیایی است که در سال 1992 توسط Alex Perry در استرالیا ظهور کرد. در ابتدا محصولات این برند لباس شب و لباس زیر زنانه بود. لباس‌شب‌‌ها و لباس‌زیرهای نگین‌دار و پر زرق‌وبرق Alex Perry به سرعت مورد تحسین قرار گرفتند و از همان ابتدا به طور مداوم روی جلد معروف‌ترین مجلات استرالیایی چاپ می‌شدند.

 

Alex Perry brandخرید لباس برند Alex Perry

 

در سال 1998 اولین کلکسیون لباس‌‌شب‌های برند Alex Perry رونمایی شد و از سال 2000 به بعد بوتیک‌ها و فروشگاه‌های Alex Perry در سطح استرالیا راه‌اندازی شدند. در سال 2013 نسل جدیدی از لباس‌های عصر Alex Perry در سطح جهانی معرفی شد و از آن پس برند Alex Perry به خاطر طراحی بی‌نظیر لباس‌های شب به شهرت زیادی دست یافت، به‌طوری‌که Alex Perry همواره یکی از گزینه‌های خرید لباس شب برای مراسم‌های مناسبتی بسیار مهم مانند مراسم فرش قرمز یا مراسم دختر شایسته جهان بوده‌ است. شاید بتوان گفت یکی از دلایل پرطرفدار بودن لباس‌شب‌های برند Alex Perry جزئیات پیچیده آن است که باعث شده روز به روز لیست مشتریان داخلی و بین‌المللی این برند افزایش یابد. تا جایی که افرادی مانند جنیفر لوپز و نلی فورتادو را در روی صحنه اجرا و در مراسم فرش قرمز می‌توان در لباس‌‌ شب برند Alex Perry دید.

 

55

nelly-furtado-5412235-1

 

برخی از لباس شب های برند Alex Perry را در زیر ببینید و لذت ببرید؛

 

Alex Perry brandخرید لباس برند Alex Perry

Alex Perry brandخرید لباس برند Alex Perry

 

برای دیدن صدها طرح و مدل دیگر از برند Alex Perry به وب‌سایت آن سر بزنید و لباسی را که دوست دارید انتخاب کنید. انتخاب خود را به مسترپستچی که تجربه بسیار زیادی در خرید از استرالیا دارد سفارش دهید و در اسرع وقت آن را دریافت کنید.

راستی، فراموش نکنید که از لباس‌های Alex Perry که در حراج هستند حتما دیدن کنید و از تخفیف‌‌ها استفاده کنید.

منبع

www.alexperry.com.au/

نظر دهید

ایمیل شما انتشار نخواهد یافت. فیلد های الزامی ستاره دار هستند *