درباره ما

سلام! از اینکه به وبسایت ما اومدید خوشحالیم.

بزارید با هم بیشتر آشنا بشیم. شاید برای شما هم پیش اومده که عاشق یه لباس لوکس خارجی شده باشید و با تمام وجود دلتون خواسته باشه که اونو برای خودتون بخیرد. اما به خاطر محدودیت‌هایی که تو ایران داریم نتونسته باشید به آرزوتون برسید! البته شاید از اون آدمای خوش‌شانس بوده باشید که یه دوست یا فامیل خارج از کشور دارن و تونسته باشید به اونا بسپرید که اون لباسو رو توی سفر بعدیشون به ایران براتون بیارن. البته اینکه این “سفر بعدی به ایران" چه زمانی باشه خدا میدونه!
ما به عنوان مستر پستچی می‌خوایم همون “دوست یا فامیل خارج از کشور" شما باشیم. کافیه اون کالایی که تو ایران نمیتونید خریداری کنید رو توی سایت ما سفارش بدید. ما اونو براتون میخریم و با بالاترین سرعت به دستتون میرسونم. انقدر سریع که میتونید برای مهمونی‌ هفته بعدتون اون لباسی رو که همیشه آرزوشو داشتید بخرید!

شاید بخواید بدونید که چی شد که به فکر راه انداختن مسترپستچی افتادیم. ما تو دوران کودکی و نوجوانی که توی ایران بودیم با رویای سبک زندگی، مد و فشن دنیای غرب بزرگ شدیم. اما برای رسیدن به محصولاتی که دوست داشتیم مجبور بودیم سال‌ها صبر کنیم. تا اینکه مهاجرت به استرالیا ما رو با دنیای شگفت‌انگیز‌تری آشنا کرد! دنیایی پر از محصولات خاص و جذاب! وقتی چنین حسی رو تجربه کردیم دوست داشتیم سرویسی به وجود بیاریم که به شما این امکان رو بده تا بتونید داشتن محصولات لوکس و اصیل خارجی رو تجربه کنند.

 

برای اینکه بدونید چجوری کار می‌کنیم اینجا کلیک کنید

همکاران رسمی

  • زرین پال